Loading Events

« Всі Events

  • This event has passed.

23 травня 2017 року о19:00 Великий Зал Національний палац мистецтв «Україна»

23.05.2017|Г:х - Г:х

Славетний Національний заслужений академічний український народний ХОР УКРАЇНИ імені ГРИГОРІЯ ВЕРЬОВКИ з великим концертом на Головній сцені країни!
Одразу у трьох іпостасях – співаків, танцюристів і музикантів – постануть перед глядачами артисти ХОРУ ВЕРЬОВКИ, який вже понад 70 років є знаним в усьому світі! Мелодика виконання музичних творів, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів!
Цей унікальний колектив поєднав у собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною культурою і професійною майстерністю. Колектив зачаровує і хвилює серця глядачів своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижним розмаїттям голосів, різнобарв’ям емоційності та душевною відкритістю.
На концерті буде чимало різножанрових композицій, які так полюбили шанувальники: історичні думи, чумацькі і козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів. У багатьох цих унікальних композиціях музика, танець і спів виступають органічною триєдністю.
Не пропустіть …. концерт ХОРУ ВЕРЬОВКИ! Побачте на власні очі яскраву і приголомшливу концертну програму, що вражає! Це незабутнє ДІЙСТВО, яке заворожує слух і зір ! Станьте учасником феєрії народного мистецтва у всій красі!

Квитки можна придбати: http://palace-ukraine.com/afisha/257-khor-verovky

Details

Date:
23.05.2017
Time:
Г:х
Event Категорія: