“Пісні і танці народів світу”

''Пісні і танці народів світу'': Хор імені Григорія Верьовки вразив новою програмою. Фото: Національний хор імені Григорія Верьовки

“Пісні і танці народів світу”: Хор імені Григорія Верьовки вразив новою програмою

Національний заслужений академічний народний хор України імені Григорія Верьовки 29 травня приголомшив глядачів новою програмою “Пісні і танці народів світу”. Артисти своєю музикою, піснями та танцями дали можливість усім охочим познайомитися з особливостями культури 29 країн.

Так “мандрувати світом” допомогла програма “Культурна дипломатія”, на яку запросили послів та аташе тих 29 країн, яких представляли під час концерту.

“Протягом 75 років Національний хор імені Григорія Верьовки відвідав понад 100 країн. Ми зібрали перлини пісенної спадщини, кращі зразки світової музики та хореографії в новій програмі “Пісні і танці народів світу”. Як навчав нас Кобзар: “І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!” – прокоментував “Українському інтересу”генеральний директор, художній керівник Хору Зеновій Корінець.

Зеновій Корінець. Фото: Національний хор імені Григорія Верьовки

Зі сцени лунали пісні з Китаю та Колумбії, країн Балтії, Грузії та Болгарії. Також три тенори Хору виконали відомий італійський твір “O sole mio”. До речі, найстаршому з цих трьох співаків, народному артисту України Василю Ватаманюку, 70 років, але вік не завадив йому виконати пісню бездоганно.

Балет Національного хору імені Григорія Верьовки здивував яскравими костюмами та постановками. Уперше на сцені виконали азербайджанський танець “Біла квітка” та благородну “Сюїту грецьких танців”. Водночас не забули показати глядачам вже улюблені ізраїльські та іспанські танці.

Читайте також: Хор імені Григорія Верьовки відсвяткував 75-й день народження (ФОТО)

У фіналі концерту Хор урочисто й натхненно виконав “Реве та стогне Дніпр широкий” та гімн України.

Фото: Національний хор імені Григорія Верьовки

Варто сказати й про атмосферу заходу. Увесь зал захопливо співав із Хором, артистам аплодували стоячи. Одна із шанувальниць поділилася враженнями від концерту на своїй сторінці в Instagram: “Це люди, які роблять українську пісню і танець живими та модними, щоб наші діти могли ними насолодитись”.

“Пісні і танці народів світу”: Хор імені Григорія Верьовки вразив новою програмою